piątek, 3 marca 2017

#1 Podsumowanie - Lutego

Kochani, jak sam tytuł mówi będę podsumowywać swój Luty. Chce robić coś regularnie, dlatego co miesiąc (jakoś na początku) będę podsumowywać wcześniejszy miesiąc.

Luty nie był jakoś mega ekscytującym dla mnie miesiącem.  Na pewno byłby dużo gorszy gdyby nie muzyka. W lutym nie szalałam jakoś strasznie i towarzyszyły mi najczęściej spokojne dźwięki piosenek Ed'a Sheeran'a lub 5 Second of Summer, wróciłam do początku ich karier i rokoszowałam się dźwiękami ich pierwszych piosenek.
Wiele swoich godzin spędziłam na czytaniu najróżniejszych fanfiction na Wattpadzie, chociaż nie mogę powiedzieć że nie czytałam tych "zwykłych" czyli książkowych historii. W całości pochłonęła mnie "dziewczyna z pociągu" autorstwa Paula'i Hawkins oraz "Skalpel" autorstwa Tess Gerristen. Obie książki bardzo serdecznie polecam.

Masę swojego czasu spędziłam na oglądaniu filmów, Jednak w lutym nie znalazłam żadnej perełki ale skoro to pierwsze takie podsumowanie, znowu wstawiam wam swoje najukochańsze filmy, do których ciągle wracam i mi się nie nudzą. Są nimi jak już z wcześniejszego posta wiadomo "Iluzja" z 2013 roku i "Step up" z 2006 roku. Musze sama przed sobą się przyznać że po prostu uwielbiam w nich głównych aktorów, od dobrych kilku lat skrycie crash'uje Dave'a Franco i Channing'a Tatum.


Dziękuję że wytrwaliście do końca. Jest to dla mnie bardzo ważny rozdział. Na końcu chciałam dodać jeszcze cytat który chciałabym żeby każdy z was wziął do siebie. xoxo

W życiu wszystkiego powinno się spróbować chociaż raz.~Jojo Moyes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz